Керамзитоблоки

КЕРАМЗИТОБЛОКИ У ЛЬВОВІ!!!

ПРОДАЖ КЕРАМЗИТОБЛОКІВ У ЛЬВОВІ!!!

МІЦНІ, легкі, економічні, високоякісні- КРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ ВАШОГО БУДІВНИЦТВА!!!

МОЖЛИВІСТЬ ДОСТАВКИ; З РОЗВАНТАЖЕННЯМ !!!

Наше Підприємство-професійно,на сучасному обладнанні займається виготовленням та реалізацією якісного КЕРАМЗИТОБЛОКУ, шлакоблоку,бруківки,та  інш. Буд. Матеріалів

керамзитоблокКерамзитоблоки – це блоки з керамзитобетону.  Керамзитобетон – один з видів бетону, а точніше «легкий» бетон,який включає в себе цемент, воду, а також керамзит (спінена й обпалена глина.) У зламі, гранула керамзиту має структуру застиглої піни. Спечена оболонка, що покриває гранулу, надає їй високу міцність. Керамзит, що володіє високою міцністю і легкістю, є основним видом пористого заповнювача. Керамзитобетонні блоки мають щільність від 400 до 1800 кг/м3.Історія такого матеріалу, як керамзитобетон, почалася ще за часів радянського союзу. Так як це був розквіт споруди панельних будинків, то в будівництві того часу активно використовувався пористий керамзит в якості матеріалу-наповнювач. Керамзитобетонні блоки замінили використовувані раніше шлакоблоки. Виготовлення і, відповідно, склад шлакоблоків ідентичні виготовленню та складом керамзитобетону. Але як заповнювач використовувався доменний шлак. Величезним мінусом використання таких шлакоблоків є низький коефіцієнт  теплопровідності та вага . Після цього, доменний шлак був замінений на керамзит. Так само однією з причин заміни шлакоблоку на керамзито – стала екологічність. За європейськими мірками блоки з керамзитобетону – це «еко-блоки».

Екологічність

Основний компонент керамзитобетонних блоків – керамзит – складає близько 80% обсягу вироби. Керамзит – це чиста дрібнозерниста глина, обпалена в обертових печах. Використовувана глина нетоксична, має унікально низьку кількість забруднюючих речовин, у тому числі і сірчаних забруднень, не виділяє хімічних речовин і газів, що підтверджується висновком Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів та захисту благополуччя людини. Процес виробництва керамзиту закінчується при температурі 1150 ° С, тому отримується матеріал повністю стерильний.
Продукція, керамзитобетонні блоки – натуральний продукт, стіни з якого «дихають», керамзитобетон поєднує в собі властивості дерева і каменю одночасно.

будинок з керамзитоблоківКерамзитоблоки мають хороші характеристики по міцності і годяться не тільки для малоповерхового будівництва. Наскрізні порожнечі в керамзитобетонних блоках дозволяють влаштовувати прихований каркас в тілі стіни, який різко підвищує її несучу здатність. Доказом міцності керамзитобетонних блоків служать багатоповерхові будинки (3-х,5-ти,9-ти,12-ти поверхові) побудовані в багатьох містах колишнього СРСР, де керамзитоблок використовувався не тільки як заповнювач, при монолітно-каркасному методі будівництва, але і як матеріал для зведення несучих стін.

Керамзитоблок за своїми фізико-механічними властивостями відповідають вимогам ГОСТ 6133-99 «Камені бетонні стінові. Технічні умови ».

Керамзитоблок декілька більше подвійної цегли (каменю). Його кладка нічим не відрізняється від кладки із звичайного керамічної цегли, але є більш легкою,швидкою і зручною. Використання керамзитобетонних блоків замість цегли на малоповерховому будівництві знижує собівартість робіт . Вони Чудово поєднуються з усіма видами дрібноштучних будівельних матеріалів, залізобетонних виробів, металоконструкцій, дверних і віконних прорізів.

переваги керамзитоблокПереваги керамзитоблоків:

застосування керамзитобетону забезпечить:
– зниження вартості будівництва до 15%;
– зниження ваги будівлі на 30%;
– прискорені терміни, індустріальні методи будівництва;
– високу екологічність, пожежну безпеку, комфортність і довговічність житла.

-хороші характеристики по міцності;
-характеристики по теплопровідності краще, ніж у цегли .
-з них просто побудувати малоповерхове (2-3 поверхи) будова (гараж, будинок, дачу, госпблок, майстерню тощо) навіть не вдаючись до послуг муляра. (1 блок = 7-8 цегол)

-завдяки своїй структурі забезпечує значне поліпшення звукоізоляційних властивостей
– характеризується більш високою вологостійкістю і хімічною стійкістю, ніж цегла(особл.теперішня) при впливі на нього таких агресивних середовищ, як розчини сульфатів, їдких лугів, вуглекислоти, м’якої води, дії морозу.
– мають  легку оброблюваність;
-вироби використовуються в якості несучих конструкцій в житловому, цивільному та промисловому будівництві.

Недоліки керамзитоблоків:

в порівнянні з важкими бетонами має високу пористістю, що знижує його фізико-механічні характеристики, такі як міцність, морозостійкість, щільність;
володіють деякою крихкістю в порівнянні зі звичайними бетонами, що призводить до звуження спектру застосування таких виробів (наприклад: при закладці фундаменту доцільніше використовувати звичайні бетони), а при зведенні масивних конструкцій необхідний ретельний розрахунок з урахуванням міцності виробів.

Серед обивателів існує думка, що керамзитоблок – це «молодий» матеріал. Насправді ж у будівництві керамзитоблок, як і шлакоблок використовується давно, просто керамзитоблок не отримував такого великого поширення, як шлакоблок, через свою більш високу собівартість.

Через «кустарів-умільців», яких із збільшеним попитом на стінові матеріали, з’явилося безліч, керамзитоблок отримав «погану» славу. «Що головне у виробництві керамзитоблоків, та й не тільки?» – Запитаєте будь-якого фахівця. І він вам відповість: «У виробництві керамзитоблоків головне суворе дотримання технології!

«умільці», які прагнучи здешевити собівартість, порушували технологію виробництва, використовуючи дешеві цементи, зменшуючи відсоток вмісту цементу тощо, що відповідно вабило до втрати якості і міцності кінцевого вироби.

Але вироблений відповідно до ТУ і ГОСТ керамзитобетонний блок, є міцним матеріалом, по міцності перевершує пінобетонні блоки як конструкційні, так і теплоізоляційні, не кажучи вже про вартість споруджуваного споруди, де з керамзитобетонні блокам можуть змагатися лише шлакоблоки, але поступаючись за теплоізоляційними властивостями, все ж відстають від керамзитобетонних.

.