Шлакоблоки

ШЛАКОБЛОКИ У ЛЬВОВІ!!!
ПРОДАЖ ШЛАКОБЛОКІВ У ЛЬВОВІ!!!

МІЦНІ, РІВНІ, ІДЕАЛЬНА ГЕОМЕТРІЯ !!!
МОЖЛИВІСТЬ ДОСТАВКИ; З РОЗВАНТАЖЕННЯМ !!!

шлакоблок у львовіНаше Підприємство-професійно, на сучасному обладнанні займається виготовленням та реалізацією якісного ШЛАКОБЛОКУ, керамзитоблоку, бруківки, та інш. буд. матеріалів.
Найбільш доступним будівельним матеріалом залишається так званий шлакоблок і цегла. Причому цегла часто поступається шлакоблоку за ціною, теплопровідності й простоті кладки, а ось пустотні будівельні блоки зручні і доступні більшості приватним забудовникам.
Відомо, що шлакоблок виробляли ЗБВ на спеціальному обладнанні з використанням ”ВІБРОПРЕСІВ”. Тому виробництво якісного блоку в побутових умовах не доступно. Виготовлення і склад шлакоблоків ідентичний виготовленню та складу керамзитобетону: Пісок + Цемент М500(виключно), але як заповнювач використовувався вугільний шлак – який є відходом вугільних котелень, яких на території колишнього СРСР, та й на території сьогоднішньої України, досить багато. Тому шлак є «дешевшим» наповнювачем.
Блоки постачаються на піддонах і захищені поліетиленовою плівкою від впливу зовнішнього середовища. Палети перевозяться всіма видами транспорту, з БОКОВИМ завантаженням.

ПЕРЕВАГИ ШЛАКОБЛОКІВ:

відвантаженя шлакоблоків

– Економія витрат – ціна шлакоблоку нижче цін на цеглу, піноблок та інших будівельних матеріалів
– Звукоізоляція.
– Собівартість будівництва на 40% нижче.
– Швидкість монтажу в 4-5 рази вище.
– На зведення стін потрібно в 3-4 рази менше розчину.
– з них просто побудувати малоповерхове (2-3 поверхи) будова (гараж, будинок, дачу, хозблок, майстерню тощо) навіть не вдаючись до послуг муляра.
– Блоки заміняють 7-8 шт. червоної цегли.
– Збільшення корисної площі приміщення зменшенням товщини стін.

Мінусом

використання шлакоблоків є їхня вага 18-20кг

Оставить ответ

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>